החלפת שפה

כתובות מעוצבות

יצירת קשר

נייד: 054-5-603-603
אימייל:
נושא:
הודעה:
אנטי ספם: כמה חודשים יש בשנה?

יש לנו 3 אורחים ו-אין רשומים מחוברים

 • חתונות ברחבי הארץ
  חתונות ברחבי הארץ

  הרב דוד מרדכי  מקיים טקסים בכל רחבי הארץ. מגיע

  .בזמן לכל טקס ולא מקיים יותר מטקס אחד ביום

 • אופי הטקס
  אופי הטקס

  בעקרון, עורך הרב מרדכי טקסים מכל הסוגים: טקס מסורתי מלא, טקס ליברלי שוויוני וטקסים חילוניים. האופי המדוייק של הטקס והאפשרויות השונות יבחנו ויסגרו בפגישה בין הרב לזוג כך שהטקס ישקף את

  .רצונותיהם של בני הזוג עם הנסיון והעזרה של הרב

 • חתונות שלא דרך הרבנות
  חתונות שלא דרך הרבנות

  הרב דוד מרדכי מקיים טקסים לזוגות שאינם מעוניינים להינשא ברבנות או לחילופין שיש להם בעיה להתחתן

  .דרך הרבנות

 • כתובה אמנותית מעוצבת
  כתובה אמנותית מעוצבת

  הרב מרדכי הינו אמן ובני זוג המתחתנים דרכו יקבלו, ללא תשלום נוסף, כתובה ממבחר הכתובות באתר. כתובות אלו נמכרות באתר נפרד ב- 300-500 ש"ח

  .לכתובה

הטבה למתחתנים - כתובה אמנותית מעוצבת

jm-wedding04

היום לא חייבים להסתפק בכתובה סטנדרטית. הרב דוד מרדכי הינו אמן של כתובות וכחלק מהשירות מאפשר הרב לזוגות המתחתנים דרכו, לבחור כתובה מתוך 30 עיצובים שונים. המתחתנים יבחרו נוסח כתובה המדבר אל ליבם מתוך 10 נוסחים שונים הנמצאים באתר זה או לחילופין להתמודד עם נוסח אותו תכתבו או תרכיבו. הכתובה תודפס על דף כרומו 300 גרם בגודל A3  ותינתן לזוגות כחלק מהשירות .

50% הנחה בהזמנת כתובה מעוצבת בכריכה מהודרת

 jm-wedding04

המתחתנים דרך הרב מרדכי, יוכלו לבחור כתובה אמנותית מעוצבת בתוך פולדר מהודר בגודל A3  במחיר עלות,  כ- 50% ממחיר המכירה של הכתובה (כ- 200 ₪ במקום 400 ₪ באתר).

הטבה למתחתנים - הרב דוד מרדכי הינו רב מזמר

jm-wedding04

 

הרב דוד מרדכי הינו רב מזמר והדבר אומר שהטקס יהיה מתובל בברכות שיושרו במנגינה  ובנוסף ישיר הרב שיר או שניים בהשתתפות הקהל או לבד. השירה מוסיפה לטקס והופכת אותו ליפה ועשיר יותר.

טקס חתונה יהודי בחו"ל

 

זוגות המעוניינים להזמין רב בכדי לערוך טקס חתונה בכל מקום בעולם – ניתן להזמין את הרב מרדכי לערוך את טקס החתונה שלכם.  אופי הטקס יוכל להיות מסורתי , ליברלי או חילוני ויקבע באופן סופי  בשיתוף  בני הזוג , ועל פי צרכיהם.

הרב מרדכי הינו רב מנוסה ויכול לערוך את הטקס תוך שימוש בשפות  אנגלית ועברית עם ברכות חתונה אותן ניתן יהיה לברך בשתי השפות כפי שיקבע.

ניתן יהיה להזמין כתובה מיוחדת ממבחר עיצובים עם הטקסט המתאים לבני הזוג. הטקסט בכתובה יכול אף הוא להיכתב  בשפות שונות וניתן יהיה לקרוא את הכתובה מול הקהל במהלך הטקס. הרב הינו, כאמור רב מזמר וניתן יהיה להוסיף שירים מתאימים אותם ישיר הרב עם אפשרות לשיתוף הקהל.

הרב מרדכי ישא דברים במהלך הטקס באופן הקושר את הטקס למסורת, לבני הזוג ולמשמעות הדתית החברתית והתרבותית של הזוג. אופי הדברים אותם ישא הרב יותאם לצרכי בני הזוג.

הטקס אותו יערוך הרב יתקיים במקביל להתחייבות בני הזוג להתחתן  בחתונה אזרחית ולהרשם תוך זמן סביר וזאת בכדי שנישואיהם יקבלו  מעמד חוקי בישראל או במדינה בה מתגוררים בני הזוג.

לאחר בדיקת האפשרות של הרב לעריכת טקס החתונה וסיכום הפרטים הנוגעים לטקס, יגיע  הרב ביום במקום ובזמן שנקבע. הרב מרדכי יוכל להגיע  למקום האירוע באופן עצמאי, אלא אם כן יקבע אחרת.

המעוניינים לבדוק אופציה זו יצרו קשר עם הרב.