החלפת שפה

כתובות מעוצבות

יצירת קשר

נייד: 054-5-603-603
אימייל:
נושא:
הודעה:
אנטי ספם: כמה חודשים יש בשנה?

יש לנו 3 אורחים ו-אין רשומים מחוברים

 • חתונות ברחבי הארץ
  חתונות ברחבי הארץ

  הרב דוד מרדכי  מקיים טקסים בכל רחבי הארץ. מגיע

  .בזמן לכל טקס ולא מקיים יותר מטקס אחד ביום

 • אופי הטקס
  אופי הטקס

  בעקרון, עורך הרב מרדכי טקסים מכל הסוגים: טקס מסורתי מלא, טקס ליברלי שוויוני וטקסים חילוניים. האופי המדוייק של הטקס והאפשרויות השונות יבחנו ויסגרו בפגישה בין הרב לזוג כך שהטקס ישקף את

  .רצונותיהם של בני הזוג עם הנסיון והעזרה של הרב

 • חתונות שלא דרך הרבנות
  חתונות שלא דרך הרבנות

  הרב דוד מרדכי מקיים טקסים לזוגות שאינם מעוניינים להינשא ברבנות או לחילופין שיש להם בעיה להתחתן

  .דרך הרבנות

 • כתובה אמנותית מעוצבת
  כתובה אמנותית מעוצבת

  הרב מרדכי הינו אמן ובני זוג המתחתנים דרכו יקבלו, ללא תשלום נוסף, כתובה ממבחר הכתובות באתר. כתובות אלו נמכרות באתר נפרד ב- 300-500 ש"ח

  .לכתובה

המלצות

המלצה מילנה ויגור


כבר בשיחת הטלפון הראשונה הרגשנו נינוחות ורוגע והרגע הכל כך "מאיים" הזה הפך לחוויה מרגשת בפני עצמה. חיפשנו לערוך חופה רפורמית בערכים שיוויונים ופגשנו את הרב דוד מרדכי בביתו .בהמלך הפגישה הסביר לנו הרב בסבלנות רבה את משמעות טקס החופה, את השלבים הכלולים בה וגם נתן כמה טיפים להמשך. ביום החתונה הגיע הרב דוד מרדכי מוקדם למקום האירוע, פגש אותנו ואת האבות וחתם על הסכם הכתובה. טקס החופה היה מיוחד מאוד, התחיל בסיפור משעשע של הרב, המשיך בקלילות ובהומור ולא ארך זמן ממשוך מהצפוי. אנחנו ממליצים להיפגש עם הרב, לשתף אותו בהרגשות שלכם, לשאול שאלות ולבטח תקבלו תשובות בצורה הכי סבלנית שיש.


 

♥  המלצה מפבל ואולגה


הגענו אל הרב דוד מרדכי דרך האתר, מכיון שאנו חילונים ובת זוגתי לא יהודיה החלטנו לעשות חתונה רפורמית והיה חשוב לנו שיחתן אותנו רב נעים וסובלני שיכבד את היותנו לא דתיים. הפגישה עם הרב היתה נעימה וזורמת ובמהלכה הסביר כל שעלינו לדעת וענה על כל שאלותינו בסבלנות רבה. כמו כן, הרב דוד לא שכח שזהו טקס החופה שלנווהקפיד לשתף אותנו בהחלטות הנוגעות לעיצוב ותכנון מהלך הטקס. חשוב לציין כי גם תוכן הטקס היה שווה לכל נפש, מעשיר ולא מייגע .פגשנו עם הרב נתיב זמן לא רב לפני מועד החתונה ובכל זאת היה נכון לעזור לנו והיה גמיש ככל שניתן. אנו שמחים כי חיתן אותנו רב צנוע ונעים הליכות אשר ניכר בו שאוהב לחתן ועושה זאת מכל הלב ואשר הגיע ללא דעות קדומות. נהננו מאד וחווית החתונה שלנו חיובית וכמובן תיזכר בעוד שנים.


 

♥  המלצה מטלי ויבגני


היה לנו העונג להכיר בנאדם מקסים כל כך ופתוח לכל מיני זרמים ודעות.ואיפשר לנו לערוך חופה מקסימה ומרגשת.עוד לפני שהכרנו אותו ציפינו לפגישה, בשל התגובות שראינו אך לא שיערנו שלא יהיה ניתן להביע במילים את העונג מאדם מיוחד כל כך.  היינו נוכחים במספר חופות של הרב ולמרות שישנם מוטיבים חוזרים ברובן, לכל חופה הוא מכניס שינויים המתאימים לבני הזוג- כמובן לאחר התייעצות עימם. לא היה אורח בחתונה שלא התפעל מאופן העברת החופה ומהרב המצחיק והמרגיע. ההחלטה לקשור את עתידנו זו עם זה לנצח קשה ולכן יש צורך במישהו אשר יתווך וירכך את המעבר מחיי רווקות לחיי נישואין וחשוב שיעשה זאת בצורה המתאימה לבני הזוג .אנו כמובן נשאר עימו בקשר גם בעתיד- לא כל יום פוגשים אנשים כאלה אנחנו מודים לך מקרב לב שערכתה לנו חופה כל כך מרגשת  - בדיוק בסגנון שרצינו.


 

♥ המלצה מרומן ולנה


טוב, אין דברים כמוהו. חופה מקסימה מרגשת מצחיקה כיפיתת קלילה. מהרגע שפגשנו אותו ידענו שהוא בשבילנו, אישיות פשוט מקסימה ושובה, אדם מצחיק בלי לנסות להיות מצחיק אלא סתם כי הוא כזה. אני לא מפסיקה לקבל תגובות על החופה ועל כמה שהוא תותח. אכפתי ומקצועי, הגיע לאולם מוקדם, הסביר לנו הכל כמו שצריך, עשה חופה קצרה קלילה וכיפית!! מומלץ בחום רב, פשוט אישיות שכבוד הוא לנו שזכינו שתחתן אותנו :)


 

♥  המלצה לרינה וחיים


כבר בפגישה הראשונה שלנו עם הרב דוד הוקסמנו מהרב המיוחד הזה. הפגישה היתה באווירה קלילה, מאוד נעימה ולא מלחיצה. הוא שוחח איתנו על מנהגי היהדות הקשורים לחופה ומשמעויותיהם וליווה את זה בהומור. הרב דויד הינו בעל גישה פתוחה ותומכת, בפגישת ההיכרות הוא התייעץ איתנו לגבי סוג החופה שאנו מבקשים לערוך (חופה ארוכה או קצרה, מצחיקה או לא, אם נרצה לברך אחד את השני במעמד החופה וכיו"ב), ללא כל ניסיון לכפות עלינו דבר. חשוב לציין כי הרב דוד לא עורך יותר מחופה אחת בערב ומעניק את כל תשומת הלב לחופה שאותה הוא עורך באותו הערב. הרב דויד ערך חופה מרגשת, מרשימה, קלילה ומשעשעת (ולא ארוכה מדי). אם אתם מבקשים חופה מיוחדת, יוצאת דופן ולא שגרתית ומיוחדת, הרב דויד הוא הרב עבורכם. כל האורחים בחתונה, ללא יוצא מן הכלל, ציינו אותו לשבח וביקשו את פרטיו.