החלפת שפה

כתובות מעוצבות

יצירת קשר

נייד: 054-5-603-603
אימייל:
נושא:
הודעה:
אנטי ספם: כמה חודשים יש בשנה?

יש לנו 5 אורחים ו-אין רשומים מחוברים

טקס חתונה יהודי בחו"ל

 

 

זוגות המעוניינים להזמין רב בכדי לערוך טקס חתונה בכל מקום בעולם – ניתן להזמין את הרב מרדכי לערוך את טקס החתונה שלכם.  אופי הטקס יוכל להיות מסורתי , ליברלי או חילוני ויקבע באופן סופי  בשיתוף  בני הזוג , ועל פי צרכיהם.


הרב מרדכי הינו רב מנוסה ויכול לערוך את הטקס תוך שימוש בשפות  אנגלית ועברית עם ברכות חתונה אותן ניתן יהיה לברך בשתי השפות כפי שיקבע.


ניתן יהיה להזמין כתובה מיוחדת ממבחר עיצובים עם הטקסט המתאים לבני הזוג. הטקסט בכתובה יכול אף הוא להיכתב  בשפות שונות וניתן יהיה לקרוא את הכתובה מול הקהל במהלך הטקס. הרב הינו, כאמור רב מזמר וניתן יהיה להוסיף שירים מתאימים אותם ישיר הרב עם אפשרות לשיתוף הקהל.


הרב מרדכי ישא דברים במהלך הטקס באופן הקושר את הטקס למסורת, לבני הזוג ולמשמעות הדתית החברתית והתרבותית של הזוג. אופי הדברים אותם ישא הרב יותאם לצרכי בני הזוג.

 

 

הטקס אותו יערוך הרב יתקיים במקביל להתחייבות בני הזוג להתחתן  בחתונה אזרחית ולהרשם תוך זמן סביר וזאת בכדי שנישואיהם יקבלו  מעמד חוקי בישראל או במדינה בה מתגוררים בני הזוג.

 

 

לאחר בדיקת האפשרות של הרב לעריכת טקס החתונה וסיכום הפרטים הנוגעים לטקס, יגיע  הרב ביום במקום ובזמן שנקבע. הרב מרדכי יוכל להגיע  למקום האירוע באופן עצמאי, אלא אם כן יקבע אחרת.

 

 

המעוניינים לבדוק אופציה זו יצרו קשר עם הרב.